Máte záujem o výstavbu?

Spojte sa s nami a pomôžeme Vám.

Môžeme

Vám zavolať?

Vyplňte formulár a my Vám zavoláme.

9 + 5 =

Z

Rýchlosť výstavby

Z

Akýkoľvek projekt

Z

Energetická úspornosť

Z

Recyklovateľné a ekologické materiály

Garantujeme
vám:

Garancia finálnej ceny bez navýšenia

Odborne odvedená práca

Chcem získať „katalóg domov“ na svoj email.

1 + 6 =

O nás

Spoločnosť FISS, s.r.o. so sídlom na spiši v meste Spišská Nová Ves vznikla spoločenskou zmluvou v roku 2012 ako odozva na čoraz väčší dopyt po kvalite a zvyšujúcu sa náročnosť na stavebnom trhu. Naším hlavným cieľom je poskytovať stavebné služby spojené s výstavbou murovaných domov a montovaných drevodomov, podľa požiadaviek klienta najme v podtatranskom regióne v lokalitách okresov Spišská Nová Ves, Levoča, Kežmarok, Poprad a Liptovský Mikuláš.

Náš tím pôsobí v oblasti stavebníctva od roku 2005 realizáciou rôznych náročných i menej náročných stavebných diel. Svojím pôsobením sme mladou no perspektívnou spoločnosťou, ktorej prioritou je stabilné miesto vo svete stavebníctva s cieľom skvalitniť služby zákazníkom.

Kvalitné materiály

Znalosť v odbore

Vysoká profesionalita

Zodpovedný prístup

Seriózne jednanie

Recenzie spokojných klientov

Dominik Gahura
Dominik Gahura
2024-04-08
Výber firmy FISS by som určite odporučil všetkým, ktorí váhajú s výberom tej správnej firmy a nepohybujú sa na stavebnom trhu. Určite nebudete ľutovať, nakoľko prístup oboch konateľov je veľmi ústretový, zhovievavý a dovolím si tvrdiť, že vzťah k stavbe majú tak trochu až "rodinný", som zmyslom pre každý detail, akoby dom stavali pre seba. Ďalším benefitom tejto firmy bola pre mňa vynikajúca komunikácia, kde sme si naozaj vysvetlili všetko do detailov tak, aby to bolo jasné aj laikovi. Ďakujem za skvelú spoluprácu. Držte sa! 🙂
Jozef Kutny
Jozef Kutny
2024-01-18
S realizáciou stavby nášho drevodomu firmou FISS sme boli veľmi spokojní. Komunikácia s konateľom na každodennej úrovni bola ústretová a tak všetko bolo realizované podľa našich predstáv. Určite odporúčame.
Zuzana Stanková
Zuzana Stanková
2023-10-03
Chcem sa naozaj menovite veľmi pekne poďakovať pánovi Andrejovi Ivančovi a Ondrejovi Forgáčovi,ktorý nám pomohli splniť náš sen o vlastnom bývaní.Od úplného začiatku ,až po odovzdanie domu bolo ich jednanie snami maximálne profesionálne,na úrovni a čo je veľkým plusom,obaja sú nesmierne ľudský. Vždy sme sa nanich mohli obrátiť s akoukoľvek otázkou,dotazom či požiadavkou a nikdy nás neodmietli.Všetko čo sme mali v zmluve aj platilo,čo v dnešnej dobe vôbec nieje samozrejmosť.Stavebnú firmu FISS s.r.o. môžeme len odporučiť.
peter bratko
peter bratko
2023-06-12
V regióne sme hľadali firmu, ktorá realizuje montované drevodomy. Firma FISS, s.r.o. nám realizovala stavbu tak, ako sme sa dohodli. Platila dohodnutá cena aj termín. Vyzdvihujeme najme ich prístup a trpezlivosť. Vrelo odporúčame...
Silvia Kiseľová
Silvia Kiseľová
2023-04-24
Sme veľmi radi, že sme sa rozhodli práve pre Vašu firmu, kvôli výbornej komunikácii, profesionálnemu prístupu, trpezlivosti a ústretovosti. Vedeli ste všetko vysvetliť, niekedy aj viac krát, keď sme tomu nerozumeli. Komunikovali ste všetky veci, hoc išlo len o drobnosť. Všetko išlo hladko a rýchlo. v apríli ste začali stavať, v decembri sme sa už sťahovali do nášho vysnívaného domčeku. Ďakujeme ešte raz a určite Vás budeme odporúčať ďalej.
Martin Tichy
Martin Tichy
2022-12-25
V priebehu stavby sa zo stavebníkov -majiteľov firmy FISS s.r.o. - stali moji kamaráti, čo považujem v našich končinách za výnimočný zjav. Chalani sa neboja nových výziev, kritických, ani laických otázok. Aj keď vznikol počas stavby nejaký problém, vždy sme si ho v pohode vykomunikovali. Kvalita práce je výborná, vždy maximálna ochota a ústretovosť 👍👍👍👍👍 Chlanani, ak by som ešte niekedy staval, jedine s vami 😉
Peter Melichar
Peter Melichar
2022-10-31
Stavebnu firmu FISS vrelo odporúčam. Profesionalny prístup, ústretovosť pri rerlizácii a kvalita práce na vysokej úrovni. Taktiež si cením vzájomnú komunikáciu, odborné rady a hľadanie optimálnych riešení počas realizácie stavby.
Elenka a Jozef Potocký
Elenka a Jozef Potocký
2022-09-13
Už tretí rok bývame v RD, ktorý postavila firma FISS,s.r.o. Sme maximálne spokojní s ich zodpovednou prácou a prístupom ku klientovi. Veľmi oceňujeme vysokú úroveň komunikácie a maximálnu spoľahlivosť s ktorou sa zhostili stavby RD pre nás. Ďakujeme Vám, manželia Elenka a Jozef Potockí.

Odborný tím

Ing. Andrej Ivančo

Kontateľ
Príprava a naceňovanie stavieb.
Prevediem Vás našími technológiami s ohľadom na Vaše požiadavky. Informujem o predpokladanom priebehu stavebných prác. Poskytnem poradenstvo v prípravnej fáze stavby s následným vypracovaním cenovej ponuky.

Ing. Ondrej Forgáč

Konateľ.
Realizácia stavieb.
Zabezpečujem riadenie a technický dohľad nad stavebnými práci až do protokolárneho odovzdania stavby. Poskytujem informácie o priebehu výstavby a konzultujem prípadné technické zmeny.

Dohodnite si obhliadku hotového domu

7 + 15 =

Fantastické drevodomy

Drevodomy, teda Jedinečná atmosféra, mierne éterický nádych dreva, prísun prírodnej energie. Drevené hranoly sú dômyselne zaklopené OSB doskami a zabudované do sadrokartónového systému. Moderné technológie umožňujú stavať montované domy, ktoré sú oveľa kvalitnejšie, majú lepšie zvukové aj tepelné izolácie a samozrejme aj remeselné spracovanie panelov, pričom ich montáž je na úplne inej úrovni ako kedysi. Po zhotovení je pasívny montovaný dom ťažko rozoznateľný od klasického murovaného domu

Ukážky našich prác

Chcem postaviť svoj dom snov

Môžeme

Vám zavolať?

Vyplňte formulár a my Vám zavoláme.

6 + 4 =