O nás

Murované a drevodomy na kľúč

Spoločnosť FISS, s.r.o. so sídlom na spiši v meste Spišská Nová Ves vznikla spoločenskou zmluvou v roku 2012 ako odozva na čoraz väčší dopyt po kvalite a zvyšujúcu sa náročnosť na stavebnom trhu. Naším hlavným cieľom je poskytovať stavebné služby spojené s výstavbou murovaných domov a montovaných drevodomov, podľa požiadaviek klienta najme v podtatranskom regióne v lokalitách okresov Spišská Nová Ves, Levoča, Kežmarok, Poprad a Liptovský Mikuláš.

Náš tím pôsobí v oblasti stavebníctva od roku 2005 realizáciou rôznych náročných i menej náročných stavebných diel. Svojím pôsobením sme mladou no perspektívnou spoločnosťou, ktorej prioritou je stabilné miesto vo svete stavebníctva s cieľom skvalitniť služby zákazníkom.

Kvalitné materiály

Znalosť v odbore

Vysoká profesionalita

Zodpovedný prístup

Seriózne jednanie

Synchronizovaný tím

Ing. Andrej Ivančo

Kontateľ
Príprava a naceňovanie stavieb.
Prevediem Vás našími technológiami s ohľadom na Vaše požiadavky. Informujem o predpokladanom priebehu stavebných prác. Poskytnem poradenstvo v prípravnej fáze stavby s následným vypracovaním cenovej ponuky.

Ing. Ondrej Forgáč

Konateľ.
Realizácia stavieb.
Zabezpečujem riadenie a technický dohľad nad stavebnými prácami až do protokolárneho odovzdania stavby. Poskytujem informácie o priebehu výstavby a konzultujem prípadné technické zmeny.