Čo o nás hovoria naši klienti?

Spojte sa s nami a pomôžeme Vám.

Jozef Kutny
Jozef Kutny
2024-01-18
S realizáciou stavby nášho drevodomu firmou FISS sme boli veľmi spokojní. Komunikácia s konateľom na každodennej úrovni bola ústretová a tak všetko bolo realizované podľa našich predstáv. Určite odporúčame.
Zuzana Stanková
Zuzana Stanková
2023-10-03
Chcem sa naozaj menovite veľmi pekne poďakovať pánovi Andrejovi Ivančovi a Ondrejovi Forgáčovi,ktorý nám pomohli splniť náš sen o vlastnom bývaní.Od úplného začiatku ,až po odovzdanie domu bolo ich jednanie snami maximálne profesionálne,na úrovni a čo je veľkým plusom,obaja sú nesmierne ľudský. Vždy sme sa nanich mohli obrátiť s akoukoľvek otázkou,dotazom či požiadavkou a nikdy nás neodmietli.Všetko čo sme mali v zmluve aj platilo,čo v dnešnej dobe vôbec nieje samozrejmosť.Stavebnú firmu FISS s.r.o. môžeme len odporučiť.
peter bratko
peter bratko
2023-06-12
V regióne sme hľadali firmu, ktorá realizuje montované drevodomy. Firma FISS, s.r.o. nám realizovala stavbu tak, ako sme sa dohodli. Platila dohodnutá cena aj termín. Vyzdvihujeme najme ich prístup a trpezlivosť. Vrelo odporúčame...
Silvia Kiseľová
Silvia Kiseľová
2023-04-24
Sme veľmi radi, že sme sa rozhodli práve pre Vašu firmu, kvôli výbornej komunikácii, profesionálnemu prístupu, trpezlivosti a ústretovosti. Vedeli ste všetko vysvetliť, niekedy aj viac krát, keď sme tomu nerozumeli. Komunikovali ste všetky veci, hoc išlo len o drobnosť. Všetko išlo hladko a rýchlo. v apríli ste začali stavať, v decembri sme sa už sťahovali do nášho vysnívaného domčeku. Ďakujeme ešte raz a určite Vás budeme odporúčať ďalej.
Martin Tichy
Martin Tichy
2022-12-25
V priebehu stavby sa zo stavebníkov -majiteľov firmy FISS s.r.o. - stali moji kamaráti, čo považujem v našich končinách za výnimočný zjav. Chalani sa neboja nových výziev, kritických, ani laických otázok. Aj keď vznikol počas stavby nejaký problém, vždy sme si ho v pohode vykomunikovali. Kvalita práce je výborná, vždy maximálna ochota a ústretovosť 👍👍👍👍👍 Chlanani, ak by som ešte niekedy staval, jedine s vami 😉
Peter Melichar
Peter Melichar
2022-10-31
Stavebnu firmu FISS vrelo odporúčam. Profesionalny prístup, ústretovosť pri rerlizácii a kvalita práce na vysokej úrovni. Taktiež si cením vzájomnú komunikáciu, odborné rady a hľadanie optimálnych riešení počas realizácie stavby.
Elenka a Jozef Potocký
Elenka a Jozef Potocký
2022-09-13
Už tretí rok bývame v RD, ktorý postavila firma FISS,s.r.o. Sme maximálne spokojní s ich zodpovednou prácou a prístupom ku klientovi. Veľmi oceňujeme vysokú úroveň komunikácie a maximálnu spoľahlivosť s ktorou sa zhostili stavby RD pre nás. Ďakujeme Vám, manželia Elenka a Jozef Potockí.
Z

Rýchlosť výstavby

Z

Akýkoľvek projekt

Z

Energetická úspornosť

Z

Recyklovateľné a ekologické materiály